Hét online platform voor de tuinbouw Persoonlijk advies van specialisten Meer dan 30.000 producten
Winkelmandje
0
progress indicator
Bezig met toevoegen...
Vragen over de webshop? Klik hier of bel ons op: 0174-446100
Logo image

Woodpecker 2L+rapier ZW.+SL5x100 losN

Do not delete this link

Woodpecker 2L+rapier ZW.+SL5x100 losN

Artikelnummer 017534046
100 stuks = 100 stuk(s)
stuk(s)
Op werkdagen reageert uw vaste contactpersoon binnen 24 uur. Royal Brinkman levert niet aan particulieren.

Productomschrijving

Woodpeckerdruppelaar

  • Netafim labyrintdruppelaar met hoge afgifte uniformiteit
  • Voorkomt vervuiling
  • Werkdruk 1 bar
  • Nominale afgifte 2 (rood), 3 (violet), 4 (zwart) en 8 (groen) ltr/uur
  • Model ‘99 met versterkte bovenkant
  • Leverbaar met Rapierpen of Prevopen (optie)
  • Standaard slangetje O 5 mm, 60, 80 en 100 cm lengte op aanvraag afwijkende lengtes leverbaar
  • Let op de aansluiting  (gaarne een beetje vet er bij plaatsen)

Type Steker+ slangetje (cm)+Kameleon (liter) artikel nr.
Prevopen zwart602017532019
Prevopen zwart802017532027
Prevopen zwart1002017532035
Prevopen zwart603017532061
Prevopen zwart803017532078
Prevopen zwart1003017532086
Prevopen zwart604017532116
Prevopen zwart804017532124
Prevopen zwart1004017532132
Rapierpen zwart602017532167
Rapierpen zwart802017532175
Rapierpen zwart1002017532183
Rapierpen zwart603017532213
Rapierpen zwart803017532221
Rapierpen zwart1003017532231
Rapierpen zwart604017532264
Rapierpen zwart804017532272
Rapierpen zwart1004017532281
Rapierpen zwart (los)017531322
Prevopen zwart (los)017531306

» Een offerte voor druppelaars aanvragen? Gebruik de druppelaar configurator!

Do not delete this link