Alles voor de professionele glastuinbouw Persoonlijk advies van specialisten Meer dan 30.000 producten
Winkelmandje
0
progress indicator
Bezig met toevoegen...
Dé webshop voor de professionele teler
Logo image

Gesloten gasgestookte kachel LCSA 100kW

Do not delete this link

Gesloten gasgestookte kachel LCSA 100kW

Artikelnummer W90001739

Wilt u uw persoonlijke prijzen zien? Dan kunt u eenvoudig inloggen.

Heeft u nog geen account? U kunt binnen 1 minuut een account aanmaken.

stuk(s)
Prijs op aanvraag. Wanneer u geïnteresseerd bent kunt u informatie aanvragen door op onderstaande knop te klikken.
Op werkdagen reageert uw vaste contactpersoon binnen 24 uur. Royal Brinkman levert niet aan particulieren of aan bedrijven buiten de tuinbouw.

Productomschrijving

Gasgestookte kachels met een gesloten verbrandingssysteem, type LCSA 100kW

De LCSA kachel beschikt over een gesloten verbrandingssysteem. Dit betekent dat verse buitenlucht wordt aangezogen voor de verbranding en de rookgassen naar buiten worden afgevoerd.  CO2 en vocht worden dus niet in de ruimte  gebracht waarin de kachel hangt. Voor gebieden waar het ‘s winters erg koud kan zijn en langdurig gestookt moet worden, is de LCSA kachel een interessante optie. Ook voor bepaalde ruimtes waar CO2 uitstoot niet gewenst is, biedt de LCSA kachel de  oplossing.

Uw voordelen:

  • Zeer efficiënt gestookte kachels met een hoog rendement
  • Zeer geschikt voor bijvoorbeeld bedrijfsruimtes
  • Aansturing van deze kachel mogelijk door middel van een klimaatcomputer
  • Warmtewisselaar van roestvrij staal, dus zeer duurzaam
  • Laag geluidsniveau
  • Zeer veilig:
    - Controle op voldoende  toevoer verbrandingslucht d.m.v. een drukverschilschakelaar
    - Bij gebrek aan brandervlam gaat de kachel automatisch in de veiligheidsstand en wordt een - signaallamp geactiveerd.
Model: LCSA           
Norminale belasing kW456075100
Luchverplaatsing               m³/u52668500985010180
Opgenomen stroomAmp.2,32,33,26,7
Gasverbruik propaankg/u3,825,156,178,24
Gasverbruik aardgasm³/u5,196,988,3811,19
MotervermogenWatt5335437531553
NetspanningVolt230230230230
Toerental ventilatorT p/m13659009001320
GewichtKg108149179195
FrequencyHz50/6050/6050/6050/60
GeluidniveaudB (A)54595962
Afmetingen (lxbh)mm1298x
923x845
1298x
923x845
1298x
923x845
1298x
923x845

LET OP!
Installatie, ingebruikname, onderhoud en reparatie van de kachels en toebehoren dient uitsluitend uitgevoerd te worden door erkende installatiebedrijven.

Do not delete this link