Alles voor de professionele glastuinbouw Persoonlijk advies van specialisten Meer dan 30.000 producten
Winkelmandje
0
progress indicator
Bezig met toevoegen...
Dé webshop voor de professionele teler
Logo image

Fiber panel 12x duplex LC multimode

Do not delete this link

Fiber panel 12x duplex LC multimode

Artikelnummer 085071425

Wilt u uw persoonlijke prijzen zien? Dan kunt u eenvoudig inloggen.

Heeft u nog geen account? Account aanmaken.

stuk(s)
stuk(s)
Op werkdagen reageert uw vaste contactpersoon binnen 24 uur. Royal Brinkman levert niet aan particulieren of aan bedrijven buiten de tuinbouw.

Productomschrijving

De 601 fiberserie behuizing voor wandmontage is een compacte unit voor glasvezel. De behuizing is gemaakt van wit robuust kunststof met een laag profielontwerp dat toch voldoende opslagruimte biedt voor de 'fibre service loop', waardoor installatie eenvoudig is en tegelijkertijd het juiste interne vezelbeheer geboden wordt. Deze oplossing bevat maximaal 8 splice protectors of mechanische splices en is compatibel voor splicing en directe terminations. De 601 behuizing wordt geleverd met een accessoirekit bestaande uit kabelbinders, labels en montagesets.
Do not delete this link