Vestigingen

Hoofdkantoor:


Brinkman Agro BV
Postbus 2
2690 AA 's-Gravenzande
Tel. 0174 - 446 100
Fax. 0174 - 446 150
Email: agro@brinkman.nl

Brinkman Tuinbouw Techniek
Postbus 2
2690 AA 's-Gravenzande
Tel. 0174 - 446 446
Fax. 0174 - 446 304
Email: info@brinkmantechniek.nl
24-uurs service: 0174 - 446

Brinkman International BV

Postbus 2
2690 AA 's-Gravenzande
Tel. 0174 - 446 100
Fax. 0174 - 446 151
Email: royal@brinkman.com



 


Nederlandse vestigingen: 

Bleiswijk
Hoefweg 191, 2665 LA
Tel. 010 - 529 27 00 / Fax. 010 529 27 50
Email: bleiswijk@brinkman.nl

Openingstijden: ma t/m vr 7:00 tot 17:00 uur, za gesloten
Klik hier voor adres en routebeschrijving

 


   

Gameren
Spellewaardsestraat 45a,  5301 JW  Zaltbommel
Tel. 0418 564 800 / Fax. 0418 - 564 850
Email: gameren@brinkman.nl

Openingstijden: ma t/m vr van 8:00 tot 17:00
Klik hier voor adres en routebeschrijving

 


   
's-Gravenzande
Woutersweg 10, 2691 PR
Tel. 0174 - 446261 / Fax. 0174 446 350
Email: gravenzande@brinkman.nl

Openingstijden: ma t/m vr van 7:30 tot 17:00, za van 8:00 tot 12:00
Klik hier voor adres en routebeschrijving

 


   

Roosendaal & België
Bezoekadres: Argon  27F, 4751 XC, Oud Gastel
Tel. NL 0165 - 74 54 20 / Fax. 0165 518 963
Tel. BE + 32(0)15 - 310 225 / Fax. +32(0)15 - 310 246
Email: roosendaal@brinkman.nl / belgie@brinkman.com

Openingstijden: ma t/m vr van 8:00 tot 12:30 en van 13:00 tot 17:00, za gesloten
Klik hier voor adres en routebeschrijving

 
   

Venlo
L.J. Costerstraat 48, 5916 PS 
Tel. 077 - 320 89 00 / Fax. 077 - 320 89 50
Email: venlo@brinkman.nl

Openingstijden: ma t/m vr van 8:00 tot 17:00, zaterdag gesloten
Klik hier voor adres en routebeschrijving

 

   

Zwaagdijk
KaRo b.v. Tulpenmarkt 4, 1681 PK Zwaagdijk
Tel. 0228 - 563 135 / Fax. 0228 - 561 832
Email: info@karobv.nl

Openingstijden: ma t/m vr van 8:00 tot 17:00, za van 9:00 tot 12:00
Klik hier voor adres en routebeschrijving

 

 


 

Buitenlandse vestigingen:

Brinkman (Horticultural Service) UK Ltd. 

Heron Buildings 
Plaxton Bridge Road 
Woodmansey 
Beverley 
East Yorkshire 
HU17 0RT 
United Kingdom 

Tel. +44 (0) 148 284 2123 
Fax. +44 (0) 148 284 0444 
E-mail:  sales@brinkmanuk.co.uk
 
Royal Brinkman UK
     

Brinkman France

35-Rue du Rond d' Eau
ZI de la Saussaye
45075 Orléans Cedex 2 
France

Guillaume de Bloois
Tel: 02 38 69 60 39
Portable: 06 07 28 88 52
Fax: 02 38 69 37 72
E mail adresse: bloois@royalbrinkman.fr

Région Bretagne
114 rue Rolland Garros
Bâtiment, 4e Etage
29490 Guipavas

Michel van Megen
Tel: 02 98 36 53 75
Portable: 06 89 72 48 53
Fax: 02 98 36 53 75
E mail adresse: michel.van.megen@royalbrinkman.com


  Royal Brinkman France
     

Royal Brinkman España S.L.


Contacto: Erik de Smalen 
Polígono La Redonda 
Calle XIII,  75  
04710 Santa María del Águila (Almería) 
Spain 

Tel. +34 950 346 800 
Fax. +34 950 346 855 
E-mail: info@royalbrinkman.es

For more intormation see www.royalbrinkman.es


  Royal Brinkman Spanje
     

Royal Brinkman México  


Región: Querétaro y al norte de Querétaro
Calle Primer Retorno Universitario No 1, Int. 79
Terra Business Park, Condomio B
El Marques, Queretaro
Mexico 

Contacto: Ben Sosef
Celular: +52 (1) 442 111 9396
Correo: ben@royalbrinkman.com.mx

For more intormation see www.royalbrinkman.com.mx
  Royal Brinkman Mexico


   

Brinkman Polska


Oddział Warszawa, Bronisze WRSRH 
05-850 Ożarów Mazowiecki, Bronisze, ul. Poznańska 98
Tel. +48 227 215 804 
Fax. +48 227 222 918 
E-mail:  warszawa@brinkman.pl

Oddział Tychy, 43-100 Tychy, ul. Katowicka 38 
szef oddziału: Joanna Czylok 
Tel. +48 323 262 060 
Fax. +48 323 262 066 
E-mail: tychy@brinkman.pl

Oddział Poznań, 61-324 Poznań, ul. Ostrowska 452 
szef oddziału: Justyna Zwierzyńska 
Tel. +48 618 726 151 
Fax. +48 618 726 150 
E-mail: poznan@brinkman.pl 

Jan Jemelka
Tel. +420 705 215 027
E-mail: jan.jemelka@brinkman.cz 

Zástupce pro ČR,Karel Ostárek tel. +420 724 043 792 
E-mail: karel@brinkman.cz
  Polen Royal Brinkman
     

Brinkman Hungary KFT 


Kapcsolat: Laszlo Badenszki
Szántó Kovács János u. 180 
6800 Hódmezövásárhely 
Hungary

Tel. +36 62 243 247 
Tel. +36 62 533 260 
Fax. +36 62 243 254

E-mail:  info@brinkman.hu
E-mail:  hungary@brinkman.com

 
Royal Brinkman Hongarije
     

Brinkman Bulgaria  


Contact: Siana Zhelyazkova 

Tel. +359 897 853 878 
E-mail: siana@brinkman.hu


 
Royal Brinkman Bulgarije
     

Brinkman Romania


Sales Romania& Moldova
Contact: György-Hangan Cristina 

Tel. +36 30 830 44 42
Tel. + 40 31 63 000 96
E-mail: cristina@brinkman.hu / romania@brinkman.com


  Romanian flag
     

Brinkman Srbija


Contact: Borislav Konstantinovic

Tel. +381 063 714 3595
Tel. +381 021 445 996
E-mail: konstantinovic@brinkmanscg.com


 
Royal Brinkman Servië
     

Brinkman Türkiye  


Brinkman Tarım Ticaret Limited Şirketi 
Contact: Tansel Bukulen 
Tel: +90 539 691 50 60 
Tel: +31 627 746 970 
Tel: +31 (0) 174 44 63 05 
E-mail:  tansel@brinkman.com

Adres: 
Antalya - Burdur Karayolu Üzeri 
Toptancılar Birliği Sitesi 102 Ada B Blok No: 7 
Döşemealtı – ANTALYA / TURKEY
  Royal Brinkman Turkije

   

Royal Brinkman GmbH


Post adres
Carl-Kühne-Straße 2 
47638 Straelen
Duitsland

Tel. +49 (0) 2839 562 9018 
Fax. +31 (0) 77 320 8950 
E-mail: info@royalbrinkman.de


  Royal Brinkman GMbH
     

Royal Brinkman Australië 

Contact: Job Roskam
Tel. 03 - 958 725 66
E-mail: job@brinkman.com.au

Adres:
Brinkman Australia Pty Ltd
18-20 Jarrah Drive
Braeside, Victoria 3195